Визначені імена переможців ІV Відкритого чемпіонату НПУ з багатоборства кінологів

12 вересня урочисто нагородили кращих кінологів поліції України за підсумками кількаденних змагань.

Кубки, дипломи та цінні подарунки переможцям вручив начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування  НПУ Олексій Сергєєв. Привітали учасників і керівник відділу організації кінологічної діяльності НПУ Світлана Коломієць та очільник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй.

Церемонія відзначення пройшла за участі в.о. голови ФСТ «Динамо» Євгена Крисова та судді Кінологічної спілки Юрія Бардася.

«Три дні учасники змагались у вміннях кінологів та навичках їх службових собак у подоланні смуги перешкод, слухняності чотирилапих помічників, слідовій та пошуковій роботі, вибірці людей та речей, затриманні умовних порушників. За продемонстрованими результатами визначено кращих. Водночас такі змагання дають можливість усім оцінити  власний рівень підготовки та стимулюють до підвищення професійної майстерності», – зазначив Олексій Сергєєв.

За високий рівень підготовки та проведення змагань низку працівників Кінологічного центру ГУНП та ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» було відзначено Грамотами та Подяками Нацполіції.

Світлана Коломієць відзначила, що шлях до перемоги може тривати кілька років, а перше місце – лише одне. Тому кожному з кінологів є над чим працювати у майбутньому.

Переможцями у загальному заліку за результатами усіх етапів Відкритого чемпіонату НПУ з багатоборства кінологів стали: І місце – Тарас Кавацюк зі службовою собакою Альма (ГУНП в Івано-Франківській обл.); ІІ місце –  Олександр Балим зі службовою собакою Шериф (ГУНП в Харківській обл.); ІІІ місце – Євген Хмелінський  зі службовою собакою Барон (ГУНП в Миколаївській обл.).

 Першість у номінації «Комплекс вправ загальної підготовки розшукових собак» вибороли: І місце – Віктор Розенков зі службовою собакою Джет (ГУНП в Запорізькій обл.); ІІ місце – Сергій Компанієць зі службовою собакою Уран (ГУНП в Сумській обл.); ІІІ місце – Микола Андрусяк зі службовою собакою Арс (ГУНП в Чернівецькій обл.). 

У номінації «Комплекс вправ спеціальної підготовки розшукових собак» кращими були: І місце –  Тарас Кавацюк зі службовою собакою Альма (ГУНП в Івано-Франківській обл.); ІІ місце – Євген Хмелінський зі службовою собакою Барон (ГУНП в Миколаївській обл.); ІІІ місце – Олександр Балим зі службовою собакою Шериф (ГУНП в Харківській обл.).

Перемогу у «Подоланні смуги перешкод» здобули: І місце – Сергій Кучер зі службовою собакою Нагайма (ГУНП в Рівненській обл.); ІІ місце – Сергій Головко зі службовою собакою Форс (ГУНП в Запорізькій обл.); ІІІ місце – Роман Конопацький зі службовою собакою Доллі (ГУНП в Чернігівській обл.).

Кращими у номінації «Затримання умовного порушника» визнано:  І місце – Степан Єрьоменко зі службовою собакою Хаммер (ГУНП в Донецькій обл.); ІІ місце – Андрій Грицин зі службовою собакою Дарсі (ГУНП в Сумській обл.); ІІІ місце – Андрій Білоус зі службовою собакою Чейсі (Державна кримінально-виконавча служба України).

Вітаємо переможців! 

Leave a Reply