Викладачі навчального центру підготовки поліцейських взяли участь у науково-практичному семінарі

24 квітня викладачі Житомирського навчального центру підготовки поліцейських взяли участь у науково-практичному семінарі «Право на освіту: історія та сьогодення», який відбувся у Житомирському державному університеті ім.І.Франка.

Розглядалися питання трансформації юридичної освіти в Україні, способи та можливі шляхи підвищення кваліфікації працівників юридичних служб. Не оминули увагою і процес розвитку шкільної правової освіти в незалежній Україні.

За словами Ольги Рудницької, доцента кафедри спеціальних історичних дисциплін та правознавства ЖДУ ім. І. Франка, сьогодні у сфері права ще відбуваються зміни і висуваються нові вимоги до правової освіти. На зустрічі фахівці намагалися розібратися у правах на освіту від шкільної програми, яка формує правову культуру молодого населення, вищої юридичної освіти, що є підґрунтям для майбутніх фахівців, до підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів серед викладачів вишів, держслужбовців та поліцейських.

Начальник навчально-методичного відділення Житомирського центру підготовки поліцейських Анастасія Казьмерчук виступила на семінарі з доповіддю та презентацією на тему: “Особливості підготовки поліцейських в умовах реформування правоохоронної діяльності”.

Leave a Reply