Викладачі центру підготовки поліцейських стали лекторами медіа-тренінгу з військової журналістики

Викладачі Житомирського навчального центру підготовки поліцейських 16 травня взяли участь у медіа-тренінгу з військової журналістики у польових умовах. Лекційно-практичне заняття на тему «Викрадення, утримання в заручниках, поведінка журналіста у подібних ситуаціях» провели викладач циклу спеціальних дисциплін майор поліції Діана Пилипчук та викладач циклу дисциплін професійної підготовки старший лейтенант поліції Юрій Демидюк.
 
Медіа-тренінг тривав чотири дні на території військового полігону Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова у селищі Гуйва і відбувся за підтримки Житомирської ОДА, обласної ради, Національної спілки журналістів України, керівництва десантно-штурмових військ ЗСУ та ГУНП в Житомирській області.
 
Його метою стало ознайомлення студентів, які навчаються за спеціальністю «Журналістика», та молодих журналістів із армійським життям і основами військової журналістики. У польових умовах проживання учасники тренінгу мали змогу набути спеціальних знань та навичок, необхідних журналісту під час перебування у екстремальних ситуаціях та умовах військових дій, засвоїти особливості співпраці з прес-службами ЗСУ та вдосконалити свою журналістську майстерність.

Leave a Reply