Випуск 54 кінологів та поліцейських підрозділів забезпечення

Пандемія та умови жорстокого карантину кинули виклик і поліцейській службі. Сьогодні, як ніколи, відчувається дефіцит кадрів правоохоронців. Своїх колег у відділах та відділках різних областей України вже готові підтримати 54 поліцейських, які 2 квітня завершили професійне навчання в Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських.

24 поліцейських-кінолога та 30 поліцейських підрозділів забезпечення Вінниччини, Херсонщини, Полтавщини, Закарпаття, Запоріжжя, Черкащини, Львова і Києва стануть до служби у цей нелегкий для держави час.

«Служити і захищати!» – свого часу ці сміливі хлопці та дівчата давали обіцянку перед українським народом. Їм доведеться постати перед видимим і невидимим (як сьогодні) ворогом людства. Бажаємо, щоб ви, оберігаючи громадський порядок серед громадян, вберігали і себе.

Керівництво, працівники та викладацький склад установи бажає успішної служби і здоров’я вам і вашим родинам!

Серед випускників хочеться відмітити Олександра Уварова та Антона Капіновського, які за успішне навчання отримали відзнаки «Кращі у навчанні», а також Катерину Бєляєву та Валентина Жолтікова. Попри здобуття професії кінолога, слухачі паралельно встигають розвивати інші свої таланти. Катя – спортсменка гирьового спорту, а Валентин – ініціативний організатор і професійний виконавець гімну нашого навчального центру (музика Олега Жолтікова, слова викладача Наталії Рудюк).

Leave a Reply