Всією сім’єю на старт!

З метою пропагування розвитку фізичної культури і спорту, що передбачає ст. 49 Конституції України, 27 червня 2019 року в Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських відбулося спортивне свято для батьків та дітей «Всією сім’єю на старт!».

Спортивне життя – це не просто словосполучення. Це здоров’я, яке ми черпаємо, виходячи з власних сил, бажань та переконань. Мотивацією до цього є здоров’я дітей, всієї родини в цілому. Закон України «Про фізичну культуру і спорт», якій базується на Конституції України, говорить про важливість проведення спортивних заходів.

Наш цент підготовки поліцейських не стоїть осторонь цих питань та заохочує сім’ї працівників до участі у спортивних змаганнях. Наприкінці червня у спортивному комплексі установи відбулося спортивне свято «Всією сім’єю на старт!».

Переможців нагородили медалями, дипломами за активну участь у спортивному житті навчального закладу. Дорослі отримали заряд позитивної енергії та задоволення, а найменші учасники – на додачу подарунки.

 

Leave a Reply