День дисципліни став традиційним для навчального центру

4 березня у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських відбувся вже традиційний День дисципліни серед поліцейських перемінного складу.

У якості виховного заходу для слухачів було організоване заняття з метою недопущення порушень дисципліни і законності, фактів одержання неправомірної вигоди чи незаконного збагачення працівників поліції, правил носіння однострою, службової етики та знань Закону України «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України».

Заняття провели начальник установи Максим Каптенко, начальник стройового відділення Сергій Лебідь та заступник начальника курсу Віктор Рудковський.
Під час заняття розглядалися заходи щодо активізації профілактичної роботи, направленої на усунення причин та умов, які сприяють скоєнню надзвичайних подій поліцейськими, а це керування поліцейських в нетверезому стані, хабарництво, факти насилля від поліцейських.

Сподіваємося що для наших слухачів ці факти звучатимуть лише як профілактична інформація під час занять із дисципліни. А самі вони, як поліцейські, будуть прикладом зразкової поведінки.

Leave a Reply