Десять поліцейських-кінологів склали іспит після завершення піврічної підготовки

25 травня у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських успішно завершився останній профілюючий етап підсумкового комплексного іспиту первинної професійної підготовки для 10-ти поліцейських, вперше прийнятих на службу в поліції на посади кінологів.

Під час іспиту правоохоронці демонстрували кваліфікаційній комісії набуті вміння та навички своїх службових собак з виконання прийомів загального та спеціального курсу дресирування. Слідову роботу, вибір речі за запахом, затримання злочинця, витримку собаки на місці під час пострілів, подолання смуги перешкод, апортірування та інші вправи чотирилапі демонстрували на території кінологічного центру.

З привітальним словом до випускників звернувся начальник Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Максим Каптенко:

«Шановні кінологи, щиро вітаю вас із завершенням  навчання. За ці півроку, які ви провели у центрі підготовки поліцейських, викладачі дали вам ґрунтовну базу знань, аби у подальшій службі ви могли з легкістю використовувати здобуті навички. До вашої підготовки ми ставимося із особливою увагою, адже кінолог – це не просто поліцейський, це поліцейський у якого є унікальний «спецзасіб» – службова собака, яка потребує постійного дресирування та удосконалення роботи за різними напрямками. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому та щоденно примножувати здобуті знання. Від імені державної установи ми бажаємо вам успішної служби і певні, що не раз почуємо про успіхи у професії  та будемо вами пишатися».

Після завершення іспиту кінологам вручили довідки про закінчення первинної професійної підготовки, оголосили подяки та видали сертифікати на службових собак.

Вже за кілька днів правоохоронці повернуться до місць постійного несення служби та розпочнуть свою роботу в територіальних підрозділах поліції своїх областей.

 

Leave a Reply