Для працівників навчального центру підготовки поліцейських розпочався новий навчальний рік у системі службової підготовки.

Для працівників навчального центру підготовки поліцейських розпочався новий навчальний рік у системі службової підготовки. Заняття триватимуть вісім місяців, з головною метою – підвищити професійний рівень знань, удосконалити навички та якості для виконання завдань з протидіяння злочинності та підтримці громадського порядку.
Розпочати навчальний рік, поділитися досвідом та цікавими прикладами зі служби в ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» запросили ветерана органів внутрішніх справ, голову Житомирської обласної ветеранської організаії Асоціації ветеранів МВС України Віктора Буру.
Найважливішою порадою, якою гість поділився з молодими викладачами центру – формувати між собою професійний, згуртований колектив. 
«Головне завдання, яке стоїть перед вами – сформувати колектив, з яким потім буде легко виконувати будь-які завдання, адже ми завжди на виду – за нашою роботою спостерігають, а її якість видно по порядку на вулицях і в державі», – зазначив Віктор Бура.
На період навчання працівники центру візьмуть участь у заняттях з фізичної, функціональної, загальнопрофільної, тактичної та вогневої підготовки.

Leave a Reply