Діти житомирського ліцею зустрілися з кінологами навчального центру

15 та 23 жовтня на Кінологічному циклі Житомирського навчального центру підготовки поліцейських з пізнавальною екскурсією побували учні Житомирського ліцею № 25.

Дітлахам кінологи демонстрували вміння своїх службових собак  долати смугу перешкод, затримувати злочинця, шукати заховані небезпечні та заборонені предмети.

Важливим аспектом таких зустрічей є, насамперед, профілактика жорстокого поводження дітей з тваринами. Емоційне спілкування з собаками, годування чи просто дарування їм корму – вже є елементом турботи, який карбується у свідомості молодої людини.

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, дбайливе ставлення та відповідальність до братів наших менших.

Ставлячись до тварини з любов’ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допомагає їй стати гуманною людиною, яких потребує сьогодення та суспільство.

 «Шквал дитячих щирих емоцій, радісні посмішки на обличчях, зацікавленість в очах і безліч запитань: чому? як? коли? а можна? де? звідки? – такою була сьогодні зустріч третьокласників ліцею з працівниками кінологічного центру…», – такі слова посту після екскурсії виклала на своїй сторінці у Facebook предагог-організатор ліцею Ірина Саган.

На згадку про зустріч дітям подарували буклети з інформацією про те, як правильно годування та утримання цуценят.

 

Leave a Reply