Житомирські дошкільнята познайомилися з професією поліцейського

Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських 26 квітня відвідали вихованці одного з дошкільних навчальних закладів обласного центру. Малюки познайомилися з побутом, особливостями тренувань та навчанням працівників поліції.
«Мета наших пізнавальних екскурсій – сформувати у підростаючого покоління уявлення про особистість поліцейського та його професію. Ми прагнемо показати дітям, що поліцейський – не просто охоронець правопорядку, а людина, яка надає допомогу у критичній ситуації, адже у повсякденному житті вони так само є батьками, мамами, подругами та друзями», – прокоментувала провідний фахівець навчально-методичного відділення Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Анастасія Казьмерчук.
Екскурсія територією Центру, огляд навчальних кабінетів та спортивного комплексу захопила малюків.  
 «Для дітей людина у поліцейській формі – це герой, на якого вони хотіли би бути схожими. У своїх іграх та серед іграшок головним персонажем у них обов’язково постає поліцейський. Дитина сприймає його як супергероя», – розповіла заступник директора дитячого приватного центру Анастасія Катоміна.
Малеча побачила, як тренуються поліцейські, дізналася про особливості їх навчання та проживання. Дошкільнята побували на практичних заняттях правоохоронців і познайомилися з викладачами та слухачами Центру.
Діти досхочу поспілкуватися з поліцейськими, роздивилися їх зброю та спецзасоби, а також залюбки фотографувалися зі своїми супергероями.

Leave a Reply