Житомирські поліцейські отримали сертифікати з курсу «Деескалація конфлікту»

18 жовтня у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських вручили сертифікати поліцейським структурних підрозділів ГУНП в Житомирській області, зокрема викладацькому складу навчального центру. Спеціальні навчальні тренінги Канадської поліцейської місії в Україні тривали два тижні. 

Полісмени з Конфедерації вже не вперше проводять подібні курси по містам України в рамках проекту «Канадська поліцейська місія в Україні».

В Житомирі цього разу навчання відбувалось у два етапи – з 8 по 11 жовтня та з 15 по 18 жовтня. Учасниками тренінгів стали працівники різних підрозділів Головного управління Нацполіції Житомирщини та безпосередньо Житомирського навчального центру підготовки поліцейських. Тема тренінгу «Деескалація конфліктів». 

 

Кількаденний тренінг складався з теоретичного блоку та практичного виконання завдань за розробленими сценаріями.

“Навчання виявилося надзвичайно корисним для нас – викладачів дисциплін професійної підготовки, адже всі ситуації, які ми тут розглядаємо, продумані з дотриманням заходів особистої безпеки самого поліцейського. На курсі «Деескалація конфлікту» ми вчилися змінювати поведінку особи під час кризової ситуації, формувати належний рівень професійної та соціальної поведінки полісмена, набувати вмінь для ефективної взаємодії поліції із суспільством”, – ділиться викладач ДУ ЖНЦПП Кристіна Ревуцька.

Підготовка пройшла у надзвичайно дружній атмосфері. Канадські полісмени під час вручення сертифікатів назвали українських колег своїми братами і сестрами по професії. За їх словами, зрозуміти усю суть і небезпеку поліцейського може лише той, хто також служить у поліції – і не важливо в якій країні.

Leave a Reply