Звернення громадян

Особистий прийом громадян

Доступ до публічної інформації

                   Основні положення

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Указу Президента України від 05.05.11 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 25.05.11 № 583 «Питання виконання «Закону України Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», якою затверджено примірну форму запиту на інформацію і примірний порядок складення та подання запитів на інформацію.

               Форма запиту на інформацію та порядок її подання

Згідно з Законом «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Ім’я та прізвище запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, а також номер телефону;

Опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

Підпис і дата.

Контакти

Адреса: 10029, Житомир, вул. Князів Острозьких, 112/А.

Пошта: ztncpp@zt.npu.gov.ua

Телефон: (0412)41-70-17

В робочі дні:

з 8.45.00 до 17.45.

Напередодні святкових, неробочих і вихідних днів:

з 8.45 до 16.30

Форма запиту 1

Форма запиту 2