Зустрічі, тренінги

Слухачі-поліцейські взяли участь у розвивальному тренінгу

Позитивні емоції, відчуття підтримки товаришів, перезавантаження – не єдині здобутки заняття на свіжому повітрі.

Розвивальний тренінг на згуртованість колективу та підвищення мотивації до навчання для слухачів 6-ї та 8-ї груп провели психологи Житомирського навчального центру підготовки поліцейських 27 травня.

«Головна мета заходу – змінити обстановку, звичний режим дня, зануритися у іншу атмосферу, а це, у свою чергу, спонукає учасників розкрити себе як особистість. Для кращої адаптації слухачів до навчального процесу необхідна взаємопідтримка, а емоційне переключення, виїзд у інше середовище сприяє ефекту глибшого занурення у процес формування осередку колективу», – прокоментувала психолог відділення кадрового забезпечення Житомирського центру підготовки поліцейських Діана Джулакян.

Для проведення вправ на зміцнення колективу й формування командного духу, підвищення самооцінки та психоемоційного розвантаження фахівці обрали майданчик у житомирському гідропарку.

«Подібні заняття допомагають стати нашій групі більш організованою. Взагалі з’явилося поняття «команда». У команді ми думаємо не лише про себе, а й про свого товариша, проявляємо піклування»,– ділиться враженнями поліцейська Людмила Денисюк.

Для слухачів, які проводять більшу частину часу у закритому приміщенні та виснажливих тренуваннях, виїзне заняття на свіжому повітрі дало можливість у неформальній обстановці налагодити міжособистісні стосунки та розкрити додаткові резерви внутрішніх сил.

 «У таких зустрічах бачу одні плюси. Найбільше мені сподобалася вправа «Болото», де ми працювали разом усією групою. Допомагали один одному вибратися із цього уявного болота. Було багато гумору і позитиву, а це завжди зближує», – розповів рядовий поліції Василь Власюк.

Тренінг для поліцейських у Шодуарівському парку

3 липня група слухачів, які здобувають спеціальність за напрямком «Патрульні поліцейські (СРПП)» у Державній установі «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» взяли участь у спеціально розробленому тренінгу із підвищення самооцінки особистості «Особистісний самопростір».

Завдання і прави слухачі виконували на одному з майданчиків Шодуарівського парку в Житомирі. У кожній вправі стояла задача розкрити таланти слухача, подолати страх виступу на публіці, розвинути почуття впевненість у спілкуванні та міжособистісних стосунках групи.

Підвищення самооцінки – є ключовою метою проведення тренінгу, адже саме вона впливає безпосередньо на якість виконання професійних обов’язків майбутніх працівників поліції.

 «Підібрані вправи орієнтовані на те, щоб людина особистісно розкрилася, розказала про себе, подолала комплекси при виступі перед публікою, змогла в певній мірі проговорити свої «мінуси», коректуючи паралельно свою поведінку», – коментує викладач циклу спеціальних дисциплін Наталія Рудюк.

Вправи на згуртованість, які також були включені у програму тренінгу, були направлені на підняття самооцінки та дружелюбні відносини між собою.

Захід пройшов у позитивній теплій атмосфері, а продовжився невеликою екскурсією старовинним парком.

Подібні тренінги необхідні для зняття бар’єрів у спілкуванні з людьми, розширення світогляду та емоційного розвантаження слухачів-поліцейських. У  подальшому це полегшить спілкування з людьми, колегами та більш креативно підходити до виконання професійних обов’язків.