Зустріч із ветераном АТО Ігорем Шевчуком

Слухачі декількох груп зустрілися із провідним фахівцем відділення кадрового забезпечення нашого центру і водночас ветераном АТО Шевчуком Ігорем Павловичем 4 березня у актовій залі. Зустріч пройшла непомітно швидко і досить цікаво.

Такі зустрічі в установі не є рідкістю, адже й досі ідуть бойові дії на сході України.

Ігор Павлович зумів зацікавити майбутніх поліцейських розповідями про перші дні АТО, які він провів у селищах міського типу Мілове та Біловодськ. Мілове – це районний центр Міловського району Луганської області. Фактично найсхідніший населений пункт України. Розташований на кордоні з Росією. Біловодськ —  центр Біловодського району Луганської області, на річці Деркулі. Це містечка, які стали місцем локації на той час міліцейських загонів учасників антитерористичної операції.

Ігор Павлович ілюстрував свою розповідь архівними фотослайдами, а не досить позитивні спогади прикрашав притаманними йому дещо жартівливими відтінками. 

Серед наших слухачів є такі, які пройшли вже пекло АТО або ООС. Цікавим видався той момент, коли один із слухачів згадав, що саме той підрозділ, в якому він служив на той час, замінив під час ротації ті блокпости і місця, де служив Ігор Павлович.  Допомогли фото і спільні спогади.

Хочеться побажати, щоб скоріше закінчилися бої на сході, а наші хлопці-поліцейські могли виконувати свої прямі обов’язки – зберігати порядок в середині своєї країни, а не на її кордонах.

Leave a Reply