Зі святом весни, дорогі жінки!

Незважаючи на складну і відповідальну роботу жінки-поліцейські не розгубили властиві їм оптимізм, почуття гумору, внутрішню та зовнішню красу. Знання, талант і величезна працьовитість дозволяють їм досягати блискучих результатів. У жінок є чудові якості: вони терплячі, акуратні, уважні до деталей, емоційні і чутливі, але у роботі вони дбайливі та старанні, що додає комфорту у мікроклімат колективу. 
Своїми думками про роботу, щастя, захоплення і успіх розповіли чарівні жінки-поліцейські ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських».

Ірина Горностай, старший інспектор навчально-методичного відділення, капітан поліції: «Мене надихає спілкування з різними людьми. Приємно приходити на роботу, коли працюєш у дружньому, надійному колективі. Та попри все, важливо уміти жити не лише роботою. Я люблю читати, зокрема художню та історичну літературу. Вишиваю нитками та бісером. У моєму доробку пейзажі, натюрморти, ікони. Люблю створювати своїми руками щось прекрасне. Ще захоплююсь «тихим полюванням» – восени збираю гриби. Мої життєві цінності – сім’я, батьки, друзі та діти. Вважаю, що має бути розумна межа між головними життєвими пріоритетами і роботою. Головне – у будь-якій ситуації залишатися людиною, адже життя перемінне, а хороші стосунки – запорука успіху й порозуміння».

Діана Пилипчук, викладач циклу спеціальних дисциплін, майор поліції: «Кожна людина має займатися своєю улюбленою справою. Мені приємно, коли слухачі виявляють жагу до навчання. Розумію тоді, що працюю не даремно. Мої життєві цінності – сім’я, син, яким пишаюся та займаюся його розвитком. Це мене надихає і додає енергії рухатися вперед. Моє захоплення – тренажерний зал, раніше – заняття з вокалу, а сьогодні – кулінарія. Вважаю, що людина не повинна зупинятися на досягнутому, навіть якщо це стосується здобуття нової професії. Думаю, ніколи не пізно розвиватися і починати щось нове. Зовсім скоро почнеться справжня весна, бажаю жінкам процвітання і любові!».

Надія Антонюк, старший викладач циклу кінології, старший лейтенант поліції: «На роботу іду з оптимізмом. Кабінетна діяльність – не моє, люблю бути на природі, хоча мене й багато хто не розуміє. Під час занять із слухачами, які приїздять до нас зі своїми службовими собаками, багато часу проводжу на дресирувальному майданчику. У дресурі перше правило – любити тварину. За цим критерієм оцінюю слухачів, чи стануть вони справжніми кінологами. Сама я родом з Тернопільщини, люблю вишивати. У моїй колекції п’ять рушників і дванадцять подушок. Вважаю, що успіх жінки залежить, певною мірою, від впевненості у собі і віри у свої сили».

Марія Кучменко, начальник циклу загальноправових дисциплін, майор поліції: «У кожної жінки свої цінності. У мене – сім’я і дитина. Це моє досягнення. Я не кар’єристка, але люблю свою роботу. Надихаюсь від занять і від колективу колег. Хочу і люблю навчати, щоб наші слухачі допускали менше помилок у практичній діяльності. Саме через це приємно кожен ранок приходити на роботу. Окрім цього, я захоплююся квітами. Вирощую їх дома і на подвір’ї, декорую клумби. Головне кредо – бути до людей доброзичливою, відкритою. Бажаю, щоб кожна з нас досягала своїх висот, щоб кожну жінку оточували приємні люди!».

Зі святом весни, дорогі жінки!

Leave a Reply