Команда навчального центру здобула Кубок голови ГУНП з футзалу

Упродовж 16-18 грудня учетверте пройшли змагання з футзалу серед команд підрозділів поліції та Національної гвардії. У фіналі перемогу виборола збірна команда Житомирського навчального центру підготовки поліцейських і отримала перехідний кубок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Турнір з футзалу на кубок начальника ГУНП уже впродовж чотирьох років поспіль  проходить на базі ФСТ «Динамо». Цьогоріч участь у ньому взяли 8 команд з різних служб та підрозділів поліції, а також віськовслужбовці в/ч 3047 Національної гвардії України, що дислокується у Житомирі. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Упродовж двох днів відбувалися змагання у двох підгрупах між збірними Слідчого управління та Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, обласних Управлінь патрульної поліції  та поліції охорони, Житомирського навчального центру підготовки поліцейських, блоків забезпечення діяльності ГУНП, кримінальної поліції, превентивної діяльності ГУНП та команди нацгвардійців. А 18 грудня між собою змагалися переможці підгруп, які й розіграли призові місця.

– Ваша участь у турнірі свідчить про завзятість та наполегливість, прагнення до перемоги та здатність до командної гри. Загалом турнір започаткований як товариський і допомагає правоохоронцям згуртуватись, стати єдиним колективом, відчути підтримку товаришів і у спорті, і у житті, і на службі, – вітаючи переможців сказав начальник ГУНП Сергій Крупєй. – А зважаючи, що футзал – один з найбільш поширених та улюблених видів спорту серед поліцейських – з кожним роком рівень і змагань, і гравців зростає.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 грудня в ГУНП області відбулося урочисте нагородження переможців турніру. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бронзовими призерами стала команда військової частини 3047 Національної гвардії України. Почесне друге місце посіла команда блоку забезпечення діяльності Головного управління Нацполіції. І володарями Кубку начальника ГУНП Житомирщини стала збірна команда ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дмитро Швець, капітан команди  Житомирського навчального центру підготовки поліцейських, отримав нагороду у  номінації «Кращий гравець». 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щиро вітаємо переможців і бажаємо колегам нових спортивних досягнень та перемог!

 

Leave a Reply