Команда Житомирського навчального центру підготовки поліцейських здобула друге місце у турнірі з пляжного волейболу

У міському Гідропарку за ініціативи Головного управління Національної поліції в Житомирській області 17 червня правоохоронці вперше провели турнір із пляжного волейболу, який започаткували у пам’ять загиблого дільничного офіцера Сергія Березюка. 

Для участі у турнірі представили свої команди Головне управління Національної поліції в Житомирській області та його територіальні підрозділи, управління поліції охорони в Житомирській області, військова частина 3047 Національної гвардії України, Житомирський прикордонний загін, управління молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та Міської ради.

Учасники команди від навчального центру підготовки поліцейських, слухачі  Дар’я Шкарпова та Олександр Гулий, вибороли свою перемогу серед 13 парних команд, які одночасно змагалися на двох піщаних майданчиках.

Матчі відбувалися за коловою системою. За результатами турнірної таблиці Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських спочатку потрапив у півфінал, разом із командами Коростенського відділу поліції та управлінь Житомирської облдержадміністрації  і міської ради.

Після фінальної гри остаточно стали відомі імена переможців. У завершальному матчі парна команда Міської ради переграла Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських, а з рахунком 2:1 закінчився матч за третє місце між колективами Житомирської облдержадміністрації і Коростенського відділу ГУНП. Званням кращого гравця удостоїли старшого оперуповноваженого кримінальної поліції Тетяну Абдурахманову.

Leave a Reply