Кінологи, які навчаються у центрі підготовки поліцейських, взяли участь у показовому шоу зі службовими собаками

На базі Кінологічного центру ГУНП Житомирської області 1 червня для близько сотні юних житомирян працівники кількох служб Національної поліції області влаштували показове святкове дійство.
«Захистити дітей – одна з найважливіших функцій поліцейського. Сьогоднішнє свято-показ демонструє юним гостям якраз те, що для їх захисту поліція готова. Ми тренуємо собак, які можуть не лише бути відданими охоронцями чи друзями, але й при необхідності можуть знайти заблукалу дитину чи підлітка, затримати правопорушника», – прокоментувала старший викладач старший лейтенант поліції Надія Антонюк.
На дресирувальному полігоні дітлахам показали, як службові собаки працюють у повсякденні та реалізовують спеціальні завдання, починаючи від виконання базових команд «Сидіти!» «Лежати!» «Місце!», закінчуючи професійним затриманням правопорушника та пошуку людини за запахом.
У переддень канікул заради безпеки юним глядачам фахівці вибухотехнічної служби продемонстрували зразки вибухових речовин та макети боєприпасів. Розповіли про правила поведінки у неоднозначних ситуаціях і у разі виявлення на вулицях підозрілих предметів, що можуть становити небезпеку.
Після видовища дітей пригостили морозивом.

Leave a Reply