Майбутні психологи знайомилися з основами своєї діяльності у Національній поліції України

Студенти повинні побачити, що професія психолога буває різною і вже зараз для себе обирати бажаний напрямок.

Розбиралися зі студентами-першокурсниками Житомирський Державний Університет імені Івана Франка факультету соціальної психології, які завітали до навчального центру підготовки поліцейських 19 листопада.

Психолог Діана Джулакян ознайомила майбутніх дослідників людських душ з основами своєї діяльності у Національній поліції України. Поліцейський психолог розповіла також про види індивідуальних психологічних консультації, тренінги, вивчення соціально-психологічного клімату в групах слухачів та корекцію міжособистісних відносин.

«Зараз у студентів триває ознайомча практика з професією психолога різних закладів. Це і школи, і громадські організації, і реабілітаційні центри, а також поліція та служба надзвичайних ситуацій, де можна дізнатися нюанси цієї багатогранної професії», – розповіла Ольга Савиченко – доцент кафедри соціальної та практичної психології Житомирського державного університету ім. І. Франка

Студенти повинні побачити, що професія психолога буває різною і вже зараз для себе обирати бажаний напрямок, зосередити увагу на предметах, що будуть необхідні у майбутньому.

 

Leave a Reply