Навчання вибухотехніків

На сьогодні гостро стоїть питання соціально-політичної ситуації та військового конфлікту в Україні. На базі Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» для чотирнадцяти працівників вибухотехнічних підрозділів територіальних органів поліції розпочато навчально-тренувальний збір. Навчання триватиме з 06 по 18 липня поточного року. Начальник центру Каптенко Максим провів інструктаж та ознайомив слухачів курсу з навчальним процесом та розпорядком. Таке навчання проходитиме вперше в системі Національної поліції України та в навчальному центрі підготовки поліцейських, тому на базі кінологічного центру було облаштовано спеціальний навчальний клас, кабінет та закуплено відповідне спорядження.
Теоретичні та практичні заняття проводитимуть досвідчені інструктори вибухотехнічних підрозділів Національної поліції та працівники навчального центру підготовки поліцейських.
«Робота працівників вибухотехнічних підрозділів є конче необхідною, тому що це – перспектива, без якої Національна поліція не зможе працювати в зоні майбутнього очищення Донбасу», – зазначив начальник Управління вибухотехнічної служби Національної поліції України полковник поліції Володимир Хоменко. Також полковник поліції Хоменко зазначає, що кожні два міцяці групи вибухотехніків з різних областей заїжджають в зону ООС, тому в цій діяльності помилки недопустимі.

Leave a Reply