Поліцейські-кінологи готують службових собак до фіналу Ліги чемпіонів з футболу

На базі кінологічного центру ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» тривають курси підвищення кваліфікації для поліцейських-кінологів кінологічних підрозділів Національної Поліції України. 
У рамках підготовки кінологічної служби до забезпечення безпеки фіналу Ліги Чемпіонів Союзу європейських футбольних асоціацій, який відбудеться в травні 2018 року в Києві, до кінологічного центру Житомирського навчального центру підготовки поліцейських прибули кінологи з 17 областей України. 
З метою підвищення кваліфікації кінологів та підготовки службових собак за напрямком «Пошук вибухових речовин, вогнепальної зброї та набоїв» під час тактико-спеціальної підготовки відпрацьовуються дії з пошуку вибухових речовин, вибухових пристроїв, вогнепальної зброї та набоїв під час виконання оперативно-службових завдань.
Спеціальний курс практики дресирування службових собак включає привчання до стійкої роботи службового собаки без повідка під час виконання завдань, наближених до реального використання та роботи на стадіонах, у місцях великого скупчення людей із урахуванням сильних світлових та звукових подразників (постріли, шум автомобілів, викрики людей).
Під час навчання удосконалюватимуться навички роботи службового пса щодо обшуку приміщення, місцевості, транспортних засобів, ручної поклажі та багажу.
На період курсів із підвищення кваліфікації заплановано провести ряд спеціальних тренувань у темну пору доби.

Leave a Reply