На вірність українському народу присягнуло 22 поліцейських-кінолога

У Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських 6 жовтня на вірність українському народу присягнули поліцейські, яких вперше прийняли на службу в поліції на посади кінологів територіальних підрозділів ГУНП України.

Випускники навчального центру поповнили лави правоохоронців 8 областей: Тернопільської, Київської, Херсонської, Івано-Франківської, Закарпатської, Полтавської, Одеської та Донецької.

В урочистостях з нагоди складання Присяги взяли участь представники Національної поліції України, ГУНП Житомирської області, органів місцевого самоврядування, рідні та друзі випускників. В їх присутності 22 поліцейських-кінолога нового набору присягнули на вірну службу українському народу та сумлінне виконання службових обов’язків.

«Шановні слухачі, відсьогодні ви – поліцейські. Ви переступили тільки першу сходинку на шляху працівника поліції і завтра поїдете на місця несення служби. Бажаю вам витримки і наснаги, оскільки праця поліцейського – це дуже важка справа, якою ви захищаєте закон. Бажаю вам усього найкращого в житті і успіхів на службі», – привітала кінологів начальник організації кінологічної діяльності Національної поліції України Світлана Коломієць, яка також була присутня на іспиті.

До молодого поповнення з напутнім словом звернувся начальник Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Максим Каптенко:

«Я бажаю новим членам родини поліцейських з честю достойно виконувати слова, які щойно прозвучали з ваших вуст при складанні Присяги. Довіра до поліцейського – дорого коштує! Вона напрацьовується не одним днем служби, проявом професіоналізму, знань та вмінь. Бережіть довіру, яку до вас проявляє народ України. Бережіть авторитет нашої професії».

Слухачі центру навчалися шість місяців, успішно склали випускні екзамени та отримали сертифікати і нагороди за відмінне навчання та активну участь у житті навчального центру. Практична частина перевірки знань напередодні  присяги відбулася на території кінологічного центру. Екзамен складався із чотирьох основних частин – загального курсу дресирування із подоланням смуги перешкод, слідової роботи, вибірки речі за запахом та затриманням правопорушника.

«Раніше мені не доводилося працювати  кінологом, але у мене була своя собака, яку я дресирувала. Згодом я прийняла рішення працювати над цим серйозно, тому й пішла в поліцію. Тут навчилася важливим базовим знанням, але знаю, що ще треба вдосконалюватися і готова до цього», – поділилася враженнями від навчання молодший інспектор-кінолог з пошуку вибухових речовин і зброї кінологічного центру ГУНП в Донецькій області Дарʼя Шкарпова.

 

Із початком важливого етапу життя випускників привітали рідні, друзі, колеги та викладачі навчального центру.

Сюрприз для гостей: деякі чотирилапі напарники випускників продемонстрували  свої вміння – вправи із загального курсу дресирування та пошук речі по запаховому сліду.

 

Leave a Reply