Патрульні поліцейські нового набору склали присягу на вірність українському народу

Майже два десятки патрульних поліцейських присягнули чесно та сумлінно служити на благо громади та держави 18 квітня. З цією важливою подією в житті їх привітали керівництво поліції регіону та області, а також рідні, друзі та колеги.
 
Слова Присяги, визначені законом України «Про Національну поліцію», патрульні виголосили напередодні свого першого виходу на службу. Позаду у них усі етапи конкурсного відбору та кількамісячне навчання у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських.
 
Кожен із них уже завтра, а дехто і просто уночі, розпочне  відлік своїй роботі у поліції. А сьогодні їх прийшли привітати з початком нового етапу в житті,  керівники Головного управління Нацполіції регіону та депутатського корпусу області, рідні, друзі та колеги.
 
– Бажаю вам служити та захищати. У кожній ситуації: на службі і в буденному житті – мати честь, честь поліцейського. Вірю у вашу чесність, щирість та амбітність у виконанні професійних завдань, – сказав  заступник начальника ГУНП в області Артем Лисогор.
 
Настоятель Свято-Юріївського козацького храму протоієрей Олександр Стахурський благословив поліцейських на віддану і сумлінну службу народові.

Leave a Reply