Показове заняття з предмету “Оформлення ДТП”

Вмикаючи уяву, згадуючи попередній досвід та здобуті знання, слухачі Житомирського навчального центру підготовки поліцейських, а у подальшому – інспектори патрульної поліції – навчалися оформляти ДТП. Учасники заняття на практиці відпрацьовували алгоритм дій у змодельованій ситуації ДТП прямо на території навчального центру.   
«Подібні показові заняття з різних дисциплін проводяться щомісяця. Вони потрібні не лише для контролю рівня теоретичних та практичних знань і умінь слухачів, а також для підвищення рівня педагогічної майстерності викладачів нашого навчального закладу», – розповіла підполковник поліції, заступник начальника ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» Наталія Чабанюк. 
Заняття проходило у два етапи. Спочатку на місці уявного ДТП слухачі робили заміри, програвали на практиці діалоги зі свідками та учасниками дорожньо-транспортної пригоди. Наступний етап – заповнення документів.
«Особисто мені, як викладачу, дуже імпонує, що сучасна навчальна програма розроблена з великою кількістю практичних занять. Так, багаторазово програючи різні складні ситуації на практичних заняттях, слухачі набувають неоціненного досвіду ще під час навчання», – зазначила викладач центру, лейтенант поліції Оксана Пилипчук.

Leave a Reply