Поліцейських Центру навчали особливостям реанімації дітей

23 червня поліцейські Житомирського навчального центру на занятті у системі службової підготовки вчилися правильно надавати невідкладну домедичну допомогу людині під час рапотової зупинки серця. 

На тренажерах практично відпрацьовували проведення серцево-легеневої реанімації у дітей та дорослих. Лекцію з предмету «Домедична підготовка» прочитала старший викладач циклу спеціальних дисциплін старший лейтенант поліції Оксана Пилипчук.

Подібну лекцію поліцейським прочитали вперше.

«Надати невідкладну допомогу дорослій людині – вкрай непроста задача і потребує до автоматизму точного виконання алгоритму реанімаційних дій. У дитячій реанімації дорога кожна хвилина. Щоб правильно надати домедичну допомогу дитині, потрібно знати головні фізіологічні відмінності дитячого організму, мати базові уявлення про будову і функціональні особливості систем. У критичній ситуації поліцейський має зберігати спокій і застосовувати набуті знання, адже під час служби можна зіштовхнутися з багатьма неочікуваними ситуаціями, у тому числі з невідкладними серцево-судинними станами»,прокоментував начальник відділення кадрового забезпечення підполковник поліції Олег Климко.

На занятті поліцейські вивчали базові поняття будови та принципи роботи серцево-судинної системи. Вчилися визначати ключові невідкладні серцево-судинні стани та алгоритми дій при них. Закріплювали принципи проведення серцево-легеневої реанімації дорослих та дітей шляхом практичного відпрацювання.

 

Leave a Reply