Поліцейські-кінологи здобули додаткову спеціалізацію з пошуку наркотиків і людських решток

На базі Житомирського навчального центру підготовки поліцейських 6 листопада завершили навчання 24 поліцейських-кінолога Харківської, Київської, Чернівецької, Чернігівської, Миколаївської, Львівської, Сумської, Донецької та Одеської областей.

Інспектори-кінологи кінологічних підрозділів ГУНП підвищували свій рівень кваліфікації за спеціалізацією «Пошук наркотичних речовин» та «Пошук людських залишків».

Іспит відбувався на чотирьох  локаціях. Природня місцевість  та завали – для службових собак, яких навчали пошуку людських решток, і транспортні засоби та багаж – для виявлення наркотичних речовин.

Екзаменаторами оцінювалася швидкість, з якою собака знаходив носій запаху, а також чіткість позначення ним знахідки. По закінченню навчання кінологам вручили свідоцтво про підвищення кваліфікації та сертифікат на службового собаку.

Підготовка собак для пошуку людських залишків і трупів здійснюється у на базі циклу кінології навчального центру лише вдруге. Для підготовки запахоносія використовувалося пеціально заготовлене м’ясо тварини.  Для кращого відпрацювання рефлексу собак дресирували на ймовірних місцях пошуку з імітованими завалами та недобудовами.

 

Leave a Reply