Поліцейські-кінологи успішно склали підсумковий комплексний іспит

14 серпня на території кінологічного центру Житомирського НЦПП за результатами проходження підвищення кваліфікації поліцейськими-кінологами кінологічних підрозділів ГУНП Сумської, Дніпропетровської, Тернопільської, Політавської, Харківської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Черкаської, Волинської, Запорізької та Київської областей було успішно складено підсумковий комплексний іспит.

Навчання проходило за двома спеціалізаціями.

Під час іспиту слухачі, які проходили підвищення кваліфікації за спеціалізацією «Пошук та виявлення вибухових речовин, вибухових пристроїв, вогнепальної зброї і набоїв» продемонстрували навички службових собак щодо обшуку ручної поклажі та багажу, приміщень, місцевості, а також транспортних засобів.

Відповідно слухачами, які проходили підвищення кваліфікації за розшуковою спеціалізацією, було виконано практичні вправи з пошуку людини по запаховому сліду, вибірки запахових речей людини, її затримання, вартування та конвоювання.

Оцінювання проводилось досвідченими членами предметної комісії у складі   керівників Відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України та Житомирського навчального центру підготовки поліцейських.

Leave a Reply