Поліцейські кінологічних підрозділів Нацполіції склали комплексний підсумковий екзамен

Поліцейські-кінологи кінологічних підрозділів Національної Поліції України, які прибули до кінологічного центру Житомирського навчального центру підготовки поліцейських і працюють за програмою навчально-тематичного плану підвищення кваліфікації, успішно склали комплексний підсумковий екзамен.

«Сьогодні ми підводимо підсумок двотижневої підготовки кінологів із пошуку вибухівки та зброї. Вважаю, що два тижні – незначний термін для такого навчання. Однак, перемога таких зборів у тому, що кінологи змогли приїхати з різних областей України, відкинути свої щоденні побутові проблеми й цілодобово займатися лише справою дресирування своєї службової собаки. На майбутнє необхідно подовжити термін навчання з підвищення кваліфікації» , – зазначив начальник відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України Віталій Іванченко.

Поліцейські-кінологи готували свої службових собак до проведення фіналу Ліги Чемпіонів Союзу європейських футбольних асоціацій. У рамках підготовки кінологічної служби до забезпечення безпеки цього заходу поліцейські освоїли спеціальний курс практики дресирування службових собак, який включає привчання до стійкої роботи службового собаки без повідка під час виконання завдань, наближених до реального використання та роботи на стадіонах, у місцях великого скупчення людей із урахуванням сильних світлових та звукових подразників.

При виконанні завдань комісією оцінювалося вміння собак обшукувати багажі, приміщення, автотранспорт та місцевість на наявність вибухових речовин, пристроїв, вогнепальної зброї та боєприпасів.

Свідоцтво про підвищення кваліфікації та сертифікат на свого службового пса отримали 24 поліцейських-кінолога.

 

 

Leave a Reply