Поліцейські познайомилися з кращими історичними куточками Житомира

За успіхи у навчанні слухачі навчального центру 8 листопада отримали подарунок – екскурсію до Житомирського обласного краєзнавчого музею  та оглядову екскурсію містом.

Краєзнавчий музей – один з найстаріших музейних закладів України. Він заснований у другій половині ХІХ ст. на хвилі загального підйому інтересу до вивчення природи та історії краю.

Щороку музей вдосконалюється. Росте його колекція експонатів, впроваджуються сучасні музейні технології  та проводяться різні освітні заходи – виставки, квести, творчі зустрічі, тематичні вечори, літературно-мистецькі свята, кінолекторії та всесвітньо відома ніч у музеї. Нині заклад зберігає понад 150 тис. пам’яток природи, історії та культури краю.

Більшість слухачів навчального центру – не житомиряни. Вони приїхали на навчання з різних куточків України. З історією міста в усіх її головних деталях екскурсантам представила Ольга Мілінчук і туристичне агентство «Патріот».

На екскурсії Житомиром поліцейські познайомилися із красою та історичними фактами міста. Побували на місці заснування Житомира – Замковій горі, відвідали Шодуарівський парк, побачили скелю “Голова Чацького” та багато інших неймовірно цікавих локацій.

«Усім нашим сподобалося! Екскурсія була досить цікавою і ми відкрили для себе Житомир по-новому. Такі заохочення до навчання – хороша ідея. Добре, якщо це стане традицією», – поділилася думкою поліцейська Валентина Бурутіна.

Leave a Reply