Поліцейські привітали дітей із Всесвітнім днем дитини

20 листопада слухачі Житомирського навчального центру підготовки поліцейських вирішили зробити дітлахам невелике свято і завітали з подарунками до Житомирського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім». Цього дня відзначається Всесвітній день дитини, присвячений діяльності, спрямованій на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

«Ми організовуємо цей захід вперше, але плануємо продовжувати й надалі відвідувати дитячі будинки та центри. Для поліцейського надзвичайно важливо уміти взаємодіяти з дітьми, знаходити з ними спільну мову, вчитися допомагати  і турбуватися про ближнього», – сказала психолог Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Діана Джулакян.

Турбота, увага, теплі обійми для дитини важливіше будь-яких матеріальних цінностей, тому поліцейські, окрім подарунків, фруктів та солодощів мали можливість приділити свою увагу вихованцям «Сонячного дому», погратися та допомогти їм із навчальними завданнями.

«Я у подібному закладі вперше. Мене вражає енергія дітей, які мене оточили. У нас був час, щоб погратися і поспілкуватися з дітками. Видно, що їм не вистачає батьківської уваги, особливо хлопчикам. Усе помітно за виразом очей. Дуже хочеться, щоб відвідування подібних дитячих закладів стало хорошою традицією для нашого навчального центру», – поділився враженнями слухач Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Петро Вовчик.

Діти були надзвичайно раді своїм гостям, розповідали про свої перемоги у спорті та мрії щодо професії. Особливо ж малеча раділа можливості приміряти поліцейську фуражку та сфотографуватися поряд з поліцейським.

«Скільки б ми не докладали зусиль, у центрі соціально-психологічної реабілітації діткам буде недостатньо уваги та любові. Тому ми, а особливо наші вихованці, завжди раді гостям. Поліцейські для них асоціюються із порядком та дисципліною, тому такі візити несуть у собі й виховний аспект», – зазначив вихователь-методист Житомирського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Руслан Селюченко.

Проводжаючи гостей, малеча теж не залишилися у боргу. Діти навзаєм подарували поліцейським аплікації, які вони зробили своїми руками.

Leave a Reply