Поліцейські приєдналися до привітань із Днем Соборності України

22 січня слухачі Житомирського навчального центру підготовки поліцейських  приєдналися до привітань на адресу всього українського народу і влаштували флешмоб до Дня Соборності України.

Це свято присвячене об’єднанню 22 січня 1919 року Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Сьогоднішній історичній події виповнюється 100 років! Рівно стільки років тому на Софіївському майдані в Києві було проголошено Акт Злуки – об’єднання східних і західних українських земель у єдину Соборну Українську Державу.

«Ми почали відзначати День Соборності, на жаль, тільки з 1999 року. Це свято об’єднання не лише усіх українських земель, міст, а й політичних та економічних поглядів. Свято об’єднання Української Держави відзначається на всеукраїнському рівні загалом і на рівні нашої поліцейської сім’ї також. Наш невеликий флешмоб показує, що ми у боротьбі зі злочинністю виконуємо одну спільну роботу, отже маємо бути згуртовані, як в державі, так і в поліції», – поділився думкою дільничний офіцер поліції Рівненського відділу поліції Петро Вовчик, який зараз проходить первинну професійну підготовку в Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських.

Цей день лишив глибокий слід у пам’яті українського народу. Він назавжди викарбував у їх свідомості незмінну істину: незважаючи на те, де ми народилися, де навчалися і до якого віросповідання належимо – ми єдиний народ і від нашої згуртованості залежить подальша доля України.

 

 

Leave a Reply