ПОТОЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Оголошення про проведення відбору пропозицій з придбання житла для працівників Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»

Умови проведення відбору пропозицій з придбання житла для працівників Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»

Оголошення №2 про результати проведення відбору пропозицій з придбання житла для поліцейських та працівників Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»

 Замовник:

1.1. Найменування: Державна установа «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських».

1.2. Ідентифікаційний код 40205385.

1.3. Місцезнаходження: 10029, місто Житомир, вулиця Князів Острозьких, будинок 112/А.

1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Секретар комісії – Ващенко Володимир Іванович.

1.5. Розпорядник коштів: Державна установа «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських».

  1. Джерело фінансування: кошти Державного бюджету України.
  2. Адреса веб-сайту, на якому замовником розміщується інформація про закупівлю: www.ztncpp.org.ua, www.npu.gov.ua.
  3. Інформація про відбір пропозиції:

4.1. Найменування предмету закупівлі: придбання квартири у місті Житомирі для забезпечення житлом поліцейських та працівників Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських».

Опис предмета закупівлі: однокімнатна квартира.

4.2. Розкриття пропозицій відбулось: 31 жовтня 2018 року, місто Житомир, вулиця Князів Острозьких, будинок 112/А, актова зала о 10 год. 30 хв.

4.3. Інформація про результати проведення відбору пропозицій: переможцем процедури обрано фізичних осіб Нечипорук В.І. (ІПН 3173817466) та Сокерчук О.С. (ІПН 2241008729) власники квартири в частках по 1/2, які запропонували однокімнатну квартиру.

  Голова комісії                                                                               М.О. Каптенко

 

Оголошення №2 про проведення відбору пропозицій з придбання житла для поліцейських та працівників Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»

Умови проведення відбору пропозицій з придбання житла для поліцейських та працівників Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»

Оголошення № 1 про результати проведення відбору пропозицій з придбання житла для поліцейських та працівників Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»

Оголошення  № 1 про проведення відбору пропозицій з придбання житла для поліцейських та працівників Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»

Умови проведення відбору пропозицій з придбання житла для поліцейських та працівників Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»

Річний план закупівель на 2018 рік