Своїх прекрасних колег напередодні 8 Березня чоловіки привітали креативним подарунком

7 березня в навчальному центрі відкрилася святкова виставка у форматі фотосушки. На фото – жінки, які працюють у поліції, представлені у  незвичних творчих образах, що відображають суть їх діяльності та внутрішнього світу.

До Міжнародного жіночого дня жінки, які забезпечують навчальний процес та в цілому роботу навчального центру, стали головними героїнями фотопроекту «Жінки поліції. Погляд без упереджень». Захід організований відділенням кадрового забезпечення разом із фотографом Іваном Канкіним та курсантами Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова. 

Місце зйомок – фотостудія інституту, яка виявилася атмосферним місцем, де у процесі фотосесії героїням проекту можна було пофантазувати й вийти за рамки повсякденної роботи та служби. Такий подарунок до весняного свята став можливістю відкрити нову грань краси, дружби, любові до себе та особливого відношення до професії.

Результати фотосесії були представлені на виставці у навчальному центрі  та у соцмеріжі Facebook на офіційній сторінці державної установи.

 

 

Leave a Reply