Стали відомі результати чемпіонату з міні-футболу серед викладачів та слухачів Центру

До Дня Національної поліції України у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських протягом тижня у залі спорткомплексу відбувалися ігри з міні-футболу. Результати змагання стали відомі 2 липня після фінальної гри чемпіонату.

Участь у протиборстві взяли чотири групи слухачів і команда викладацького складу установи.

Почесне ІІІ місце у турнірі вибороли слухачі 4-ї групи поліцейських кримінальної поліції. ІІ місце зайняла команда 3-ї навчальної групи кримінального блоку. Збірна команда викладачів навчального центру лідирувала протягом усіх ігор. У фіналі вони перемогли з рахунком 4:2 і посіли І місце.