Стартував Чемпіонат НПУ з багатоборства кінологів

Чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів стартував 10 вересня 2019 року. Гучними оплесками та підбадьорюючими вигуками житомиряни вітали учасників команди рідного міста. Вболівати прийшли діти, студенти та викладачі житомирських шкіл та вузів.

Чемпіонат проходив на базі відбудованого сучасного циклу кінології Житомирського навчального центру підготовки поліцейських та Кінологічного центру ГУ Національної поліції. Змагання розраховані на три конкурсні дні.

Урочисто відкрити чемпіонат та оновлену кінологічну базу прибув Голова Національної поліції Сергій Князєв.

За його словами, Житомир є символічним містом для кінології, тому що саме тут функціонує єдина в Україні навчальна база для підготовки поліцейських-кінологів та службових собак.

«Відбудований кінологічний підрозділ поліції стане невід’ємною частиною служби кінології Національної поліції та навчально-матеріальною базою для підготовки не тільки поліцейських службових собак, а й інших силових структур країни. Ми маємо ефективно використовувати всі потужності цього центру. Ми готові, відкриті для підготовки кінологів всіх підрозділів всіх силових структур кожного регіону держави», – повідомив Голова НПУ.

У свою чергу, учасників чемпіонату привітав начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй. Він зазначив, що змагання кінологів всеукраїнського рівня на Житомирщині проходять уперше.

Участь у змаганнях бере 41 кінолог з 28 команд Національної поліції з усіх областей, а також кінологічні команди Збройних Сил України та Державної кримінально-виконавчої служби України.

Leave a Reply