Товариський турнір з футзалу

20 грудня завершився товариський турнір з футзалу, в якому також взяли участь викладачі та працівники Житомирського навчального центру підготовки поліцейських.

Для поліцейських важливо підтримувати себе у хорошій спортивній формі. Улюблена гра та зустрічі з колегами – найкращий привід для тренувань.

Турнір на кубок начальника ГУНП тривав тиждень. Починаючи з 17 грудня, на базі ФСТ «Динамо» грало 8 команд з різних служб поліції: збірні Слідчого управління та Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, блоків забезпечення діяльності ГУНП, кримінальної поліції, превентивної діяльності ГУНП, команди Житомирського ВП, Управлінь патрульної поліції та поліції охорони, Житомирського навчального центру підготовки поліцейських.

Переможців визначали спочатку у командних іграх, потім між собою. 

Фінальні ігри, які й визначили переможця – збірну  команду кримінальної поліції20 грудня відбулися. Поліцейські отримала перехідний кубок, який нагадуватиме їм про перемогу протягом року, та за який через рік знову доведеться поборотися.

Бронзовими призерами стала команда Управління патрульної поліції. Друге місце посіла команда блоку забезпечення діяльності ГУНП.

Leave a Reply