Тренінг для поліцейських у Шодуарівському парку

3 липня група слухачів, які здобувають спеціальність за напрямком «Патрульні поліцейські (СРПП)» у Державній установі «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» взяли участь у спеціально розробленому тренінгу із підвищення самооцінки особистості «Особистісний самопростір».

Завдання і вправи слухачі виконували на одному з майданчиків Шодуарівського парку в Житомирі. У кожній вправі стояла задача розкрити таланти слухача, подолати страх виступу на публіці, розвинути почуття впевненість у спілкуванні та міжособистісних стосунках групи.

Підвищення самооцінки – є ключовою метою проведення тренінгу, адже саме вона впливає безпосередньо на якість виконання професійних обов’язків майбутніх працівників поліції.

 «Підібрані вправи орієнтовані на те, щоб людина особистісно розкрилася, розказала про себе, подолала комплекси при виступі перед публікою, змогла в певній мірі проговорити свої «мінуси», коректуючи паралельно свою поведінку», – коментує викладач циклу спеціальних дисциплін Наталія Рудюк.

Вправи на згуртованість, які також були включені у програму тренінгу, були направлені на підняття самооцінки та дружелюбні відносини між собою.

Захід пройшов у позитивній теплій атмосфері, а продовжився невеликою екскурсією старовинним парком.

Подібні тренінги необхідні для зняття бар’єрів у спілкуванні з людьми, розширення світогляду та емоційного розвантаження слухачів-поліцейських. У  подальшому це полегшить спілкування з людьми, колегами та більш креативно підходити до виконання професійних обов’язків.

Leave a Reply