Урочистий випускний близько 100 поліцейських

4 жовтня – особливий день! Сьогодні святкують завершення навчання близько 100 поліцейських – кінологи, поліцейські сектору реагування патрульної поліції та помічники чергових.

Я вас всіх вітаю з успішним закінченням первинної професійної підготовки. Хочу побажати, щоб ви були задоволені шляхом і професією, яку обрали. Римський філософ Сенека колись сказав: «Скільки б ви не жили, все життя повинні навчатися». Тож, якщо ви хочете бути професіоналами, повинні продовжувати вдосконалюватися щодня», – привітала випускників т.в.о. начальника центру підполковник поліції Наталія Чабанюк.

На згадку про період навчання випускники подарували Центру свої випускні фото. Натомість отримали дипломи державного зразка і багаж знань та досвіду.

Навчальні сценарії, практичні заняття, лекції та  семінари – усе це замістить реальність! Дорогі наші, легкої служби!

Ось і закінчився черговий етап у нашому житті – період навчання. Дякуємо усім, хто долучився до формування нашої поліцейської освіти. Цей час був для нас плідним та цікавим. Викладачі та офіцери зробили все можливе, щоб ми стали дійсно першими для суспільства та держави. Ми вдячні за ваш професіоналізм та знання, які ми здобули у стінах Житомирського навчального центру підготовки поліцейських. Бажаємо вам натхнення у подальшій роботі та вдячних слухачів, – такі слова на адресу закладу висловила випускниця 5-ї групи, поліцейський СРПП Інна Попутаровська.

Leave a Reply