Випускники Центру поповнили лави правоохоронців шести областей України

Урочисто, в присутності колег, викладачів та рідних, 10 серпня, 63 випускника Житомирського навчального центру підготовки поліцейських присягнули чесно та сумлінно служити державі.

Випускники Центру поповнили лави правоохоронців шести областей України – Тернопільської, Закарпатської, Полтавської, Донецької, Черкаської та Житомирської.

 «Щиро поздоровляю усіх присутніх зі святом. Радий вітати випускників Центру підготовки поліцейських у лавах Національної поліції. Вже із сьогоднішнього дня,  склавши Присягу на вірність українському народу, ви стали дійсно справжніми поліцейськими. У цій нелегкій справі я бажаю вам здоров’я, натхнення, кар’єрного зростання та успіхів у службі», –  з такими напутніми словами до випускників звернувся начальник Житомирського центру підготовки поліцейських Максим Каптенко.

З особливою подією поліцейських нового набору привітали також керівники міста, області та поліції регіону.

Іспит із перевірки знань правових дисциплін та оцінки вогневої й тактичної підготовки вже пройдено. Кожен із випускників Центру завтра розпочне свій перший службовий день – приступить до виконання обов’язків у складі груп реагування патрульної поліції територіальних підрозділів та у якості помічників чергових поліційних відділів та відділень різних регіонів України.

На віддану і сумлінну службу народові новопризначених поліцейських поблагословив  протоієрей Житомирського Свято-Михайлівського  кафедрального собору.

Leave a Reply