У Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських відбувся День цивільного захисту

Для слухачів та постійного особового складу навчального центру 10 травня рятувальники провели День цивільного захисту. Захід відбувся у рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Спеціально підготовлене заняття складалося із теоретичної та практичної частин. Про вражаючу статистику надзвичайних подій області з початку 2019 року та пожежі, які руйнують екосистему Полісся, фахівці ДСНС розповіли поліцейським у актовій залі установи.

Особливу увагу рятуальники акцентували на забороні розводити багаття у посушливу вітряну погоду. В таких умовах вогонь особливо неконтрольований та швидко розповсюджується. Спеціалісти нагадали правила евакуації з приміщення, де сталася пожежа, та наголосили про важливість уміння надавати посильну медичну та психологічну допомогу постраждалим.

Практична частина заняття була організована на плацу навчального центру. Присутні ознайомилися з пожежною та спеціальною технікою,  спорядженням аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління. Вогнеборці продемонстрували обладнання, за допомогою якого здійснюється гасіння пожеж, порятунок людей з-під завалів, під час дорожньо-транспортних пригод та інших надзвичайних подій. Поліцейські власноруч спробували гасити зімпровізовану пожежу порошковим вогнегасником – первинним засобом пожежогасіння. Рятувальники також продемонстрували  гасіння умовної пожежі за допомогою пожежного автомобіля.

Попереджений, отже, озброєний. Знання, отримані на занятті, корисні, але бажаємо, щоб ніколи їх не довелося застосовувати.

Leave a Reply