У Житомирі близько 160 поліцейських присягнули на вірність українському народу

27 лютого на Старому бульварі перед адміністративним приміщенням Головного управління Національної поліції в Житомирській області на вірність українському народу присягнуло близько 160 поліцейських територіальних органів поліції. Третина з них – дівчата.

Поліцейські 14 областей України (Житомирської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Закарпатської, Черкаської,  Волинської, Вінницької, Київської, Донецької, Львівської, Херсонської, Сумської) приступлять до виконання своїх службових обов’язків на посадах молодших інспекторів-кінологів, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, а також конвойної служби та ізоляторів тимчасового тримання.

Серед загальної кількості поліцейських більше 60 – працюватимуть у правоохоронних підрозділах Житомирської області. За плечима новобранців – етапи конкурсного відбору та навчання  у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських, під час якого вони засвоюють основні вимоги законодавства, необхідні для професійного виконання службових обов’язків, здобувають практичні навики тактичної та вогневої підготовки, а також вчаться надавати першу домедичну допомогу на місці події.

Leave a Reply