У Житомирі 40 поліцейських нового набору урочисто склали Присягу

У Житомирі на вірність Українському народу присягнули 26 поліцейських сектору реагування патрульної поліції територіальних підрозділів ГУНП та 14 – Управління патрульної поліції в області. Усі вони пройшли конкурсний відбір та успішно завершили фахове навчання у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських.
За чотири місяці навчання в ДУ «ЖНЦПП» молоде поповненням лав поліції Житомирщини засвоїло основні вимоги законодавста, необхідні для професійного виконання службових обов’язків, здобуло навики тактичної та вогневої підготовки. 
В урочистостях взяли участь керівники регіону, Головного управління Нацполіції Житомирщини, рідні, друзі, колеги поліцейських та житомиряни. 
В їх присутності 40 поліцейських нового набору присягнули на вірну службу Українському народу та сумлінне виконання службових обов’язків. 
До молодого поповнення зі словами вітаннь звернувся начальник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко та заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, відзначивши важливість обраного молодими людьми шляху. 
На щоденну службу поліцейських благословив священнослужитель Свято-Михайлівського кафедрального собору отець Юрій.
З квітами та щирими словами вітань поліцейських поздоровили їх рідні та друзі.

Leave a Reply