У навчальному центрі підготовки поліцейських із робочим візитом побував голова обласної ради

Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських 25 березня відвідав голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, де побував на заняттях із вогневої й тактичної підготовки, поспілкувався із начальником закладу, оглянув умови навчання та проживання слухачів.

За словами начальника навчального центру Максима Каптенко за роки існування установи вдалось значно покращити її матеріально-технічну базу, відремонтувати аудиторії та придбати відповідну комп’ютерну техніку, провести ремонти у спальних приміщеннях, облаштувати душові та санвузли, закупити сучасні меблі. Для проведення тренувань і занять із тактичної та вогневої підготовки поліцейських працює оновлений спортивний комплекс, відкрита нова аудиторія для занять із домедичної підготовки, облаштований новий комп’ютерний клас.

Для занять з фізичної підготовки поліцейських не вистачає спортивного майданчика, а також потребує утеплення спортивна зала. Керівництво установи звернулося до очільника депутатського корпусу за фінансовою підтримкою.

Володимир Ширма наголосив, що обласна рада вже кілька років у рамках відповідної програми спрямовує кошти на підтримку правоохоронних органів, зокрема на їхнє матеріально-технічне забезпечення, тож і це питання буде опрацьовано і внесено на розгляд депутатів.

Варто зазначити, що за три роки роботи центру первинну професійну підготовку пройшли 1040 слухачів. Зокрема, тут здійснили підготовку 628 поліцейських (інспекторів) патрульної поліції, 202 дільничні офіцери поліції, 131 поліцейський кінолог, 39 поліцейських карного розшуку, 40 слідчих.

Зараз у навчальному центрі проходять підготовку 118 слухачів, які у майбутньому підуть служити дільничними офіцерами, патрульними поліцейськими та кінологами. 

Leave a Reply