У навчальному центрі 34 кінолога закінчили курси підвищення кваліфікації з пошуку вибухових речовин

19 березня у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських складним іспитом у 4 етапи закінчили свої курси підвищення  кваліфікації 34 кінолога кінологічних центрів ГУНП різних областей України.

Поліцейські протягом місяця готували службових собак для пошуку вибухових речовин та пристроїв, а також вогнепальної зброї та набоїв.

Начальник відділу організації кінологічної діяльності  Національної поліції України Світлана Коломієць, яка є незмінним спостерігачем та оцінювачем рівня підготовки спеціалістів, надала свої рекомендації та зауваження щодо підготовки собак.

За словами головного кінолога поліції, найкраще проявили себе у підготовці службові собаки кінологічних центрів Тернопільської, Вінницької областей та ВТВ ГУНП м. Києва.

По завершенню навчання поліцейським-кінологам оголосили подяки за сумлінне виконання службових обов’язків та вручили свідоцтва про закінчення курсів підвищення кваліфікації. На службових собак видали сертифікати, які дають право задіяти їх для пошуку вибухових речовин та пристроїв, а також вогнепальної зброї та набоїв.

Leave a Reply