У родині поліцейських – поповнення

7 листопада на вірність українському народу присягнуло 20 випускників Житомирського навчального центру підготовки поліцейських.

У навчальному центрі 8 дівчат і 12 хлопців пройшли первинну професійну підготовку і призначені на посади поліцейських сектору реагування патрульної поліції та конвойної служби у 13 районах Житомирської області.

В урочистостях взяли участь керівники Головного управління Нацполіції Житомирщини, Житомирського навчального центру підготовки поліцейських, рідні, друзі, колеги поліцейських та житомиряни.

Вже завтра випускники нестимуть свою службу повноправними поліцейськими, а сьогодні у них ще на слуху вітання рідних і напутні слова тих, хто доклав максимум зусиль для їхньої професійної підготовки.

«Шановні випускники, пам’ятайте, що після випуску зв’язок між вами і нашим навчальним центром не припиняється. Двері центру завжди відкриті для вас. Приходьте до нас консультуватися, або просто розповісти, як працюється у практичному підрозділі. Нам так само корисно буде знати, які проблеми у вас можуть виникнути під час служби, щоб зі свого боку удосконалюватися і з кожним наступним випуском підвищувати рівень підготовки поліцейських. Бажаю усім вам успішної служби!», –  такими словами звернувся до поліцейських начальник Житомирського навчального центру підготовки поліцейським Максим Каптенко.

«Нам завжди важко відпускати своїх слухачів, адже  за час навчання вони стають для нас рідними. Проте, сьогодні ви переходите на нову сходинку  – служитимете в практичних підрозділах Національної поліції. Сподіваюся, що ваш вибір професії – усвідомлений і хай кожен день служби це підтверджує, адже людина щаслива тоді, коли вона працює за покликанням», – додала перший заступник начальника ДУ ЖНЦПП Наталія Чабанюк.

Поліцейські нового набору пройшли конкурсний відбір та успішно завершили фахове навчання у центрі підготовки поліцейських. За чотири місяці молоде поповнення лав поліції Житомирської області засвоїло основні вимоги законодавста, необхідні для професійного виконання службових обов’язків, здобуло навики тактичної та вогневої підготовки.

Під час урочистостей першому виголосити  слова Присяги працівника поліції перед строєм надали право поліцейському конвойної служби ГУНП срібному призеру Чемпіонату Європи 2018 з гирьового спорту Євгенію Колеснику.  

На знак закінчення державної установи випускникам навчального центру вручили пам’ятні медалі, а кращих слухачів відзначили подяками.

Молитву та напутні слова благословення молодому поколінню поліцейських виголосив Богдан Бойко – настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Житомира.

Leave a Reply