У центрі підготовки поліцейських успішно завершила навчання група кінологів

9 липня десять слухачів, які шість місяців навчалися за програмою первинної професійної підготовки, успішно склали випускні екзамени. П’ять хлопців та п’ять дівчат отримали сертифікати і були відзначені нагородами за відмінне навчання та активну участь у житті навчального центру.

Практична частина перевірки знань відбувалася на території кінологічного центру за участі т.в.о. начальника відділу організації кінологічної діяльності  Національної поліції України майора поліції Світлани Коломієць та начальників кінологічних центрів ГУНП Чернівецької та Харківської областей.

«Кожного разу, приїжджаючи сюди, я відмічаю, що рівень підготовки поліцейських-кінологів підвищується і ви є тому доказом. Слухачі проходять підготовку вперше, але видно, що вони вмотивовані і у них горять очі від фаху, який опановують. Я бажаю, щоб цей вогонь любові до професії не згас, щоб ви у подальшій роботі показували гідні результати», – з таким словами звернулася до випускників Світлана Коломієць.

Екзамен складався із чотирьох основних частин – загальний курс дресирування із подоланням смуги перешкод, слідова робота, вибірка речі за запахом та затримання правопорушника.

 

Leave a Reply