Чотирилапій напарниці поліцейського на міжнародній виставці присудили титул Чемпіона України

Слухачка Житомирського навчального центру підготовки поліцейських рядова поліції Марія Кролевецька разом із своєю службовою собакою Еммою привезли перемогу із міжнародної виставки собак всіх порід «День Європи-2018», яка відбулася у Києві 9 червня. Та попри всі перемоги найбільше дівчина прагне, щоб її підопічна показувала гідні результати на службі. Привела до перемоги Марію старший викладач циклу кінології Надія Антонюк. Увесь час вона підтримувала дівчину та навчала її тонкощам дресирування.

«Для мене виставка – це  можливість отримати новий досвід як кінологу. У планах, звісно, щоб собака здобув сертифікат Чемпіона України та диплом із проходження захисно-вартової служби. Проте найголовніше – успішно скласти іспити у центрі підготовки поліцейських та у своєму підрозділі, у Харкові, на практиці використовувати всі набуті знання та навички», – поділилася Марія.

Виставка собак проводилася під патронатом міжнародної кінологічної організації WKU (World Kennel Union). Учасників оцінювала експертна комісія суддів із Польщі, Італії, Грузії, Молдови та Пакистану. За титули кандидата у національні та міжнародні чемпіони змагалися близько 500 кінологів із своїми собаками.

Нині Марія проходить первинну професійну підготовку за напрямком поліцейський-кінолог у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських. За цей час разом зі своєю вихованкою вона успішно склала залік із загального курсу дресирування за системою Кінологічного Клубу України, що й надало право її собаці виступати на міжнародній виставці у робочому класі. До речі, Марія зі своєю довгошерстою німецькою вівчаркою була єдиним поліцейським, яка взяла участь у цьому класі.

«Експертизу у першому ринзі «Пастуші собаки», до яких відносяться німецькі вівчарки, проводила достатньо суворий експерт міжнародної категорії Наталія Баласиненко із Республіки Молдова. Побачивши Марію у однострої, вона запропонувала виступати в ринзі з собакою без повідка. Емма не підвела! Під керівництвом Марії відмінно виконала усі завдання, не відволікаючись на шум, гавкіт собак та наявність у повітрі великої кількості різноманітних запахів», – розповів про хід змагання викладач циклу кінології Дмитро Давидов.

Емма отримала титул кандидата у Національні Чемпіони. Враховуючи те, що вона попередньо здобула вже три таких титули, то судді автоматично присудили їй звання Чемпіонки України.

Під враженням виступу поліцейського-кінолога зі службовою собакою експерти провели порівняння із переможцями собак інших класів та одноголосно визначили Емму достойною звання кандидата у Міжнародні Чемпіони.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо поліцейському-кінологу в подальшому результативних тренувань і високих досягнень!

Leave a Reply