Школярі побували у навчальному центрі поліцейських і говорили з правоохоронцями про безпеку

Навчальний центр підготовки поліцейських 17 жовтня відвідали третьокласники ЗОШ № 19 міста Житомира. Окрім екскурсії та знайомства з особливостями тренувань та навчання працівників поліції, школярі за кілька днів до початку канікул взяли участь у профілактичній бесіді.

«Ми – батьки, турбуємося про здоровʼя та безпеку своїх дітей, але певні застереження, правила поведінки на дорозі чи у громадських місцях часто звучать переконливіше з вуст людини у поліцейській формі. Діти можуть бавитися, телефонуючи на «102», не розуміючи наслідків, або чинити необдумані дії, які є правопорушеннями. Авторитетні роз’яснення та відповіді на хвилюючі запитання працівниками поліції, впевнена, матимуть позитивний вплив», – сказала голова батьківського комітету Ольга Газарян.

У програмі знайомства із закладом, де готують поліцейських, для школярів передбачили також «Урок безпеки» від правоохоронців. Діти побували у спортивній залі та тирі, де спостерігали за тренуваннями. А згодом й самі, опинившись у навчальній аудиторії як майбутні поліцейські, взяли участь в інтерактивній бесіді, під час якої разом з викладачами центру вивчили правила безпечної поведінки. Старший викладач циклу загальноправових дисциплін капітан поліції Ігор Ярошук, який провів пізнавальну інтерактивну лекцію, розповів про правила, яких необхідно дотримуватися, щоб захистити себе від викрадення. Нагадав також про розумне використання мобільного телефону, що є одним із сучасних способів впливу зловмисників на дітей, а також пояснив, які бувають види відповідальності за вчинене хуліганство.

Перебуваючи на території центру школярі мали змогу поспілкуватися та зробити фото на згадку із слухачами та викладачами центру. Відвідувачі залишилися задоволені заходом.

«За професією поліцейського стоїть багато праці та навчання. Діти усвідомили, що бути поліцейським – це не лише вміти володіти зброєю і носити форму. Працівник поліції – це особистість, розвинена фізично та інтелектуально»,  – поділилася класний керівник Світлана Романишина.

Leave a Reply