Що мотивує слухачів центру підготовки поліцейських до навчання?

За перший місяць проходження первинної професійної підготовки слухачі 4-ї групи, які вперше прийняті на службу в поліції на посади дільничних офіцерів, за рейтингом успішності груп отримали найвищий бал.

Куратор групи, викладач циклу спеціальних дисциплін капітан поліції Олександр Горай, у якого за плечима 12-річний досвід роботи в практичних підрозділах поліції, розповів, що мотивує слухачів до навчання, позитивно налаштовуючи їх ще на перших зборах.

 «Розумний і досвідчений поліцейський сьогодні у пріоритеті держави. Первинна професійна підготовка – це перший крок у поліцейській службі, тому необхідно прикласти максимум зусиль, щоб успішно закінчити навчання і бути достойним своєї професії. Навчання дає практичні знання, які додають впевненості у роботі. З досвіду знаю, як важливо вміти кваліфіковано пояснити громадянину його неправомірні вчинки. Коли впевнений у своїх знаннях, маєш спокійно і переконливий вигдяд», – підсумував куратор.

Викладач розповів, що прагне аби група працювала, як одна команда. Якщо щось не виходить, разом збираються та визначають причини, обирають шляхи вирішення.

«Мені просто подобається навчання як процес. Професія поліцейського цікава сама по собі, а знання, які ми здобуваємо тут, унікальні. Вогнева підготовка, тактика, спеціальні дисципліни – все нам згодиться у роботі», – поділилася думкою староста групи Валентина Бурутіна.

«Професія поліцейського – небезпечна. Найкраща мотивація до навчання – залишитися живим і не потрапити під кулю чи ніж, виконуючи свою роботу», – додав слухач 4 групи Олег Зелінський.

Leave a Reply