Юні спортсмени з екскурсією побували у Центрі підготовки поліцейських

Юні вихованці спортивного центру «Додзе», віком від 5 до 12 років, разом із своїми тренерами та батьками 13 квітня завітали до Житомирського навчального центру підготовки поліцейських.
Молоді спортсмени захотіли на власні очі побачити чому навчають і де готують поліцейських до виконання своїх службових обовязків.
«Ми раді, що молоде покоління, тим більше юні спортсмени, виявляють інтерес до професії поліцейського. Тож із задоволенням відгукнулися на прохання тренерів житомирського спортивного центру про пізнавальні відвідини нашої Державної установи підготовки поліцейських», – прокоментувала перший заступник начальника ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських Наталія Чабанюк.
Зустріч організували у вигляді пізнавальної екскурсії по території та приміщенням навчального центру.
На занятті з тактичної підготовки викладачі-поліцейські показали юним житомирянам прийоми захисту від нападу противника та способи затримання правопорушників. Дехто з малюків, навіть, забажали спробувати свої сили виконати прийом у парі з викладачем.
Школярам показали тир, де відбувається вогнева підготовка майбутніх поліцейських. Продемонстрували виконання вправи для стрільби з використанням спеціального щита.
«Я вражений тренуваннями поліцейських і прийомами самооборони, які використовуються. Вони особливі, відрізняються від тих, які вивчаємо ми. Сподобалась екскурсія в тир. Якщо складеться, то теж хочу стати поліцейським», –  поділився враженням юний каратист Никита Шелест. Карате.
«Я і моя подруга займаємося карате. Кожна дівчина повинанна вміти  себе захистити. Мені дуже подобається робота поліцейсьих. Моя мрія стати дівчиною-поліцейським і затримувати правопорушників», – ділиться йог осетра Олександра.
На занятті із медичної підготвки гості центру пробували працювати зі джугом і вчилися зупиняти артеріальну кровотечу.

Leave a Reply